Hamarosan megnyitó szegedi szállodánkba keressük SZÁLLODAI RECEPCIÓS kollégánkat.

Szeretsz emberekkel dolgozni?

Jól beszélsz angolul?

Kedveled a szállodák világát?

Lennél egy kiváló csapat tagja?

Ha minden kérdésre IGEN a válaszod, akkor jelentkezz hozzánk!

Mik lesznek a főbb feladataid?

– Kapcsolattartás a vendégekkel (személyesen, telefonon és e-mail-en keresztül)

– Árajánlatok készítése, kiküldése

– Szállásközvetítő rendszerek kezelése

– Foglalások szállodai szoftverben való kezelése

– Vendégek érkeztetése, elutaztatása

– Számlázás

– Front Office működésével kapcsolatos adminisztrációs feladatok elvégzése

Milyen alapvető tulajdonságokat keresünk benned?

– Tárgyalóképes angol nyelvtudás

– Jó kommunikációs készség

– Önálló és csapatban való munkavégzés

– Jó problémamegoldó képesség

Előnyös, ha az alábbi kvalitások közül rendelkezel valamelyikkel:

– Közép- vagy felsőfokú szakirányú végzettség

– Szállodai recepció vagy értékesítés területén szerzett tapasztalat

– SabeeApp szállodai szoftver ismerete

– Szerb vagy román nyelvismeret

Mit nyersz Te, ha nálunk dolgozol?

– Versenyképes jövedelem és plusz juttatások

– Kulturált munkakörnyezet

– Jó kollektíva