A Sziki-Ép Kft. Szegeden épülő új szállodájába szállodavezető (operatív igazgató) munkatársat keres

Főbb feladatok:

  • A szálloda működésének teljes körű összefogása, irányítása
  • A szálloda felkészítése a nyitásra és a próbaüzemre
  • Működési engedélyezési eljárás lefolytatásában való aktív közreműködés
  • Szállodai minősítési eljárás lefolytatásában való aktív közreműködés
  • Sztenderdek, szabályzatok és ellenőrzési rendszerek kialakítása, bevezetése
  • Beszállítók kiválasztása, tendereztetése, szerződések előkészítése
  • Működéshez szükséges jogszabályi és hatósági megfelelősség folyamatos biztosítása
  • Munkakörök meghatározása, létszámnormák kialakítása, a szervezet érdekeltségi rendszerének kialakítása, toborzás és munkaerő kiválasztás
  • A feladatok megfogalmazása, rendszerezése és kiadása
  • A szervezet erőforrásaival (anyag és munkaerő) való megfelelő gazdálkodás
  • Költségek ellenőrzése, folyamatos racionalizálása
  • Értékesítési a marketing stratégia elkészítése, arculat kialakítása, együttműködő partnerek és értékesítési csatornák (OTA-k) kiválasztása
  • A marketingtervben foglaltak végrehajtása, online és offline megjelelések koordinálása
  • A foglaltsági és bevétel adatok tervezése, előrejelzések készítése
  • Folyamatos adatszoltáltatás, riportok, beszámolók készítése a tulajdonosok felé
  • Beszerzések bonyolítása a cégvezető iránymutatása alapján
  • A Társaság stratégiájának és tervfeladatainak hotelre vonatkozó érvényesítése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Angol felsőfokú nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Professzionális számítógépes felhasználói ismeretek
  • Kiemelkedő és autentikus vezetői készségek
  • Üzleti és stratégiai gondolkodásmód
  • Kreativitás, dinamikus személyiség
  • Tulajdonosi szemlélet
  • Szállodaigazgatói vagy szállodai operatív területen (vendéglátás vagy szálloda területen) szerzett vezetői tapasztalat előnyt jelent
  • Szállodai szoftver (SabeeApp) ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Szakmailag sokszínű, komplex feladatkör
  • Versenyképes jövedelem
  • Gépjármű biztosítása
  • Laptop, mobil biztosítása
  • Útiköltség térítés
  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Pre-opening szakaszban szakértői tanácsadás, szakmai támogatás

Munkaidő: teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Szeged

Munkakezdés ideje: 2023 november-december, majd 2-3 hónapos próbaüzem után rendeltetésszerű üzemeltetés.